Píše se to AI

Kampaň je placená z prostředků Greens / EFA.

Greens/EFA

VIDEA

Kampaň “Píše se to AI” přináší i sérii originálních videí a spotů, které se zaměří např. na to, kterým profesím AI pomůže a které naopak přímo ohrožuje. A poznáte, se kterými spoty nám AI přímo pomohla?

Co si myslí lidská inteligence o té umělé?

Grafička, markeťačka, lékař, architekt, student či seniorka se mnou sdíleli své dojmy z nástupu AI. V čem vidí výzvy, z čeho mají obavy? A ulehčuje jim umělá inteligence čas nebo se naopak bojí, že kvůli ní přijdou o práci? Podívejte se na mé finální kampaňové video.

Píše to AI

Dělat kampaň o přínosech a hrozbách umělé inteligence a nezeptat se samotné umělé inteligence by byla ostudná chyba! Tak jsme neváhali, zapnuli ChatGPT a slušně ji požádali, aby mi napsala scénář k prvnímu videu kampaně Píše se to AI. V tomhle případě tedy doslova – Píše to AI! 🙂 

Video má jednoduchý cíl – ukázat, na jaké úrovní jsou generativní modely AI v polovině roku 2023. Jednou se tomu třeba budeme smát. Nebo už se smát nebudeme vůbec…? 🙂 Poznali jste přechod mezi tím, kdy scénář psalo AI a kdy už Markéta byla sama za sebe?

P.S.: Inspirace od hrdiny Casey Neistat je jasná a ve videu také přiznaná!

Markéta Gregorová MEP

marketa.gregorova@europarl.europa.eu

marketa.gregorova@pirati.cz

Petr Bittner (PR manager)

bittnerpetr@seznam.cz

Michaela Dolan (CampAIgn manager)

michaela.dolan@email.cz

Kontakty

Bruxelles

Parlement européen

Bât. Altiero Spinelli

08G101

60, rue Wiertz/Wiert zstraat 60

B-1047 Bruxelles/Brussel

tel. 0032 2 28 38334 (kancelář)

Sociální sítě

Důležité odkazy

Scroll to Top